В оргкомітеті Пекіна-2022 відзначили, що слово "Разом" показує, як людство залишається сильним, постаючи перед труднощами. А також вказує на шлях їх подолання. "Для загального майбутнього" втілює бачення кращого життя і передає надію і впевненість.

Читайте також Міністр спорту об'єктивно оцінив шанси України на зимовій Олімпіаді у Пекіні

Девіз був обраний шляхом тривалого процесу, який тривав з травня по вересень 2020 року. Організатори спочатку відібрали 79 варіантів, з яких одинадцять потрапили у шорт-лист. Вже після цього експерти з різних галузей дали свою оцінку.

"Девіз відображає здатність Ігор долати глобальні виклики як спільнота зі спільним майбутнім для людства. Девіз демонструє єдність і колективні зусилля, втілюючи основні цінності та бачення Олімпійського руху і мета досягнення єдності, миру і прогресу у всьому світі, а також бачення Паралімпійських ігор, особливо в створенні інклюзивного світу. Ці слова також відображають загальні вимоги людства про те, що світ повинен працювати разом заради кращого майбутнього, особливо з урахуванням особливої ​​ситуації з пандемією Covid-19", – йдеться в повідомленні на офіційному сайті оргкомітету.

Зимові Олімпійські ігри 2022 стартують в Пекіні 4 лютого 2022 року. Триватимуть вони до 20 лютого. 4 березня стартують зимові паралімпійські ігри, які триватимуть до 13 березня.