На літньому чемпіонаті України з біатлону в складі Закарпатської області виступала Дарія Сідорова. Як виявилося, в минулому вона була чемпіонкою Росії серед юніорів, а з травня 22-річна спортсменка тренується з нашою збірною "Б" і готується до Універсіади. Щоправда, вона ще не отримала українське громадянство.

До слова Біатлоністка з Росії Дар'я Сідорова виступатиме за збірну України

"Люди втікатимуть з Росії, поки біля керма будуть перебувати бездарні люди не тільки в біатлоні, а й інших галузях. І правильно робить Сідорова, що їде. Що вона тут отримає? Інтриги тільки і більше нічого. Від нас втікають тисячі, чому дивуватися? Напевно, поки останній не поїде, ніхто і пальцем не поворухне. Думаю, що це не остання втеча наших спортсменів", – сказав Тихонов.

Що відомо про Сідорову та виступи за Україну

  • Сідорова – представниця Тюменьської області, що в Росії. Востаннє росіянка змагалася на міжнародних стартах у сезоні 2019/2020.
  • У березні 2021 року Дарія змагалася на чемпіонаті Росії. Через два місяці Сідорова перебувала на зборах разом зі збірною України.
  • На чемпіонаті України Сідорова виступила як представниця Закарпатської області. "Суспільне Спорт" інформує, що Сідорова відмовилася від коментаря під час чемпіонату України в Чернігові.

Сідорова поповнила російський легіон в Україні

Дарія – не перша представниця Росії у складі збірної України. У складі нашої команди ще п'ятеро ексросіянок – Катерина Бех, Ольга Абрамова, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко та Надія Бєлкіна.

Також за Україну виступає колишня представниця Білорусі Дарія Блашко. Слід згадати, що жіночу збірну України з 2018 до 2019 року очолював росіянин Андрій Прокунін.