Саладуха: Це заслужена кара за усі злочини, які чинить їхній диктатор

Народна депутатка Ольга Саладуха та колишня легкоатлетка відреагувала на позбавлення Росії права прийняти чемпіонат світу з художньої гімнастики у 2023 році. Вона наголосила, що це заслужене покарання для росіян.

Читайте також Росію позбавили права проводити чемпіонат Європи з художньої гімнастики у 2023 році

Це заслужена кара за усі злочини, які чинить їхній диктатор. Багато років спортсмени РФ допомагали формувати його культ, потім йому поклонялися, нарешті, активно включилися в пропаганду війни, як головної ідеї сучасної Росії. Тепер пожинайте плоди свого людожерства. Нагадаю, що це лише епізод в цілій низці аналогічних рішень міжнародних спортивних організацій,
– написала Саладуха.

"А ще успішно діє бан на участь в змаганнях під прапором РФ та білорусі на інших спортивних майданчиках світу.

Спортивні санкції безпрецедентні. Але безпрецедентно жорстокі й дії агресора на нашій землі. І вони змушують нас вимагати більшого – повного очищення міжнародних спортивних організацій від росіян. Тут ми не відступимо, адже з абсолютним злом не може бути компромісів", – додала колишня спортсменка.

Росіян та білорусів відсторонили від змагань

  • Початково змагання мала прийняти Москва у травні 2023 року, але через те, що європейські санкції перешкоджають виконанню контрактних зобов’язань, турнір звідти забрали.
  • Приймання заявок на проведення ЧЄ-2023 здійснюватиметься до 24 червня 2022 року.
  • Виконавчий комітет European Gymnastics ухвалив рішення оголосити приймання нових заявок на організацію чемпіонату.
  • На початку березня 2022 року унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну за підтримки Білорусі в лютому 2022 року російські та білоруські гімнасти були усунуті від міжнародних змагань під егідою Міжнародної федерації гімнастики (FIG).

Ольга Саладуха: що відомо

  • Саладуха – колишня легкоатлетка, що спеціалізувалася на потрійному стрибку та стрибках у довжину, чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських ігор, триразова чемпіонка Європи.
  • Голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту