Вакулко рятівник Риги

Український хавбек розпочав матч на лавці для запасних. Перший тайм команди завершили із "сухими" нулями на табло.

Це варто побачити Футболіст ударом через себе у падінні знищив суперника у Кубку Лібертадорес: відео

Юрій Вакулко з'явився на полі на полі на 58-й хвилині, а вже через три хвилини записав своє прізвище на табло. Хавбек відкрив рахунок у зустрічі та вивів Ригу вперед.

• Для Вакулка цей матч став вже 5-м у цьому сезон в Лізі Конференцій. У його активі 2 голи та один асист Також провів одну гру у чемпіонаті Латвії.

Однак втримати мінімальну перемогу господарям не вдалось. Чемпіон Гібралтару завдяки удару Карралеро зрівняв цифри на табло та поставив крапку у матчі.

У підсумку – 1:1 результативна нічия. Матч-відповідь між командами відбудеться 26 серпня у Гібралтарі.

• Вакулко виступає за Ригу із середини липня 2021 року, перейшовши у команду на правах вільного агента.
  • Контракт українця розрахований до кінця грудня 2021 року.