Австрійські поліцейські прийшли до збірної Росії ввечері 12 грудня. Вже 13 грудня у Хохфільцені стартує другий етап Кубка світу з біатлону.

Читайте також: Росію можуть не допустити до участі в Олімпіаді-2020 через рішення Московського суду

Серед підозрюваних у вживанні допінгу олімпійські чемпіони 2014 року в естафеті Антон Шипулін та Олексій Волков, а також Євген Гаранічев, Олександр Логінов та Ірина Старих. Крім них, в опублікованому переліку значаться колишній головний тренер російської збірної з біатлону Олександр Касперович, лікарі та масажисти збірної Артем Кринцилов, Олександр Селявкін, Євген Шутов та Дмитро Топичканов. Відповідну інформацію оприлюднив російський журналіст Дмитро Губернієв.

"У розташування збірної Росії з біатлону нагрянула австрійська поліція. Перед вами список спортсменів, тренерів, лікарів і масажистів, кому пред'явлені звинувачення в порушенні антидопінгових правил під час чемпіонату світу в Хохфільцені в 2017 році", – написав Губернієв в Instagram.

Читайте також: Російські легкоатлети 23 рази порушили антидопінгові правила в 2018 році

Згодом він додав, що у четвер, 13 грудня, зазначені спортсмени та співробітники збірної Росії повинні будуть дати пояснення поліції.

За даними видання ТАСС, жоден обвинувачений не затриманий. При цьому що у Хохфільцені перебувають Гаранічев, Логінов, Старих та Топичканов.