Полісся – Металіст 1925 – 2:1

Голи: Шастал (64), Грицук (83, пенальті) – Юсов (14)

У Житомирі відбувся матч 14-го туру української Прем'єр-ліги, в якому місцеве Полісся приймало харківський Металіст 1925. Команда Юрія Калітвінцева після першого тайму поступалася в рахунку 0:1, однак все ж таки зуміла вирвати надважливі три залікові бали, пише 24 Канал.

Житомиряни стали лідерами чемпіонату

У першому таймі гості вели в рахунку завдяки голу Дмитра Юсова. Після перерви Полісся відповіло влучними ударами Дмитра Шастала та Василя Грицука. Останній відзначився після влучного удару з 11-метрової позначки.

Завдяки цій перемозі житомирський клуб став одноосібним лідером УПЛ, однак Кривбас, Дніпро-1 та Шахтар зіграли менше матчів. У неділю в 14-му турі Кривбас прийматиме київське Динамо, а Шахтар та Дніпро-1 зіграють між собою.