Бех-Романчук: Потрібно завжди боротись до останньої спроби

26-річна українська легкоатлетка підійнялась на другу сходинку п'єдесталу у потрійному стрибку. Марина Бех-Романчук поступилась лише венесуелці Юлімар Рохас, яка встановила новий світовий рекорд.

Срібну медаль українці принесла остання спроба. Легкоатлетка не опустила руки, спостерігала за виступами суперниць та принесла Україні нагороду чемпіонату світу. Бех-Романчук зауважила, що завжди змагається до останньої секунди.

Я завжди спостерігаю за виступами своїх суперниць. У такому випадку орієнтуюсь, який результат потрібно показати, як потрібно стрибнути для того, щоб забрати своє. Тому я завжди у курсі того, що відбувається у секторі. Завжди керуюсь фразою: "Поки у тебе є спроба – ти не програв". Потрібно завжди боротись до останньої спроби, яка може повністю переграти хід змагань,
– зізналась титулована легкоатлетка.

Результат Бех-Романчук у потрійному стрибку склав 14.74, що рівно на один метр менше, ніж у чемпіонки світу Рохас.