Тен зазначила, що з її приходом на посаду у федерації відбулися великі зміни, які виявилися невигідними для багатьох тренерів та функціонерів. Ймовірно, саме це спричинило інцидент.

Дивіться також Другий тест на COVID-19 Санітри виявився негативним: тренера можуть допустити до Олімпіади

"Що мене змусило дати пресконференцію: позавчора був дзвінок Сергію Воронову із загрозою життю та побажаннями забути про Казахстан. Я вирішила, що ситуація набуває серйозного обороту і вирішила прояснити всі моменти, щоб потрібні органи звернули увагу", – розповіла вона.

Невдалі результати під керівництвом Воронова

  • Сергій Воронов очолив збірну Казахстану з фігурного катання у жовтні 2021 року. Він є дворазовим чемпіоном Росії, срібним та бронзовим призером чемпіонатів Європи.
  • Воронов отримав посаду головного тренера збірної Казахстану, але особливих успіхів у Казахстану в олімпійському сезоні не було. Головну боротьбу – за олімпійську путівку на Nebelhorn Trophy – підопічний Воронова Діас Жиренбаєв програв у пух та прах.
  • Минулого тижня в Таллінні пройшов чемпіонат чотирьох континентів, на якому Шайдоров виступив чудово, ставши п'ятим і набравши 234,67 бала. Цього легко вистачило б, щоб здобути олімпійську путівку на Небельхорні.