Україна – Азербайджан 3:3 (по пенальті 5:4)

Голи: Зборовський, 4, Войтенко 29, 34 – Маммадов, 11, Аллахгулієв, 13, 17.

Актуально FAVBET продовжує розіграш 21 авто

• У першому поєдинку відбору до Суперфіналу Євроліги-2021 збірна України здобула перемогу над Німеччиною з рахунком 3:2.
  • Зі свого боку Азербайджан потерпів нищівної поразки від національної команди Португалії – матч завершився результатом 2:7.

Підопічні Миколи Костенка одразу взялися до справи та вже на 5-й хвилині зустрічі Олег Зборовський ударом бісіклетою вивів синьо-жовтих уперед. Однак за хвилину до завершення першого періоду Орхан Маммадов зрівняв рахунок – 1:1.

Друга 12-хвилинка залишилася повністю за Азербайджаном – Сабір Аллахгулієв спершу вивів свою національну команду вперед, а за п'ять хвилин оформив дубль і закріпив перевагу. Українці не змогли відповісти взяттям воріт – 1:3 після другої половини.

У третьому періоді головною дійовою особою на піску був Дмитро Войтенко, який скоротив відставання, а за дві хвилини до закінчення перевів гру в овертайм – 3:3. У додатковій трихвилинці збірні голів не забивали та справа дійшла до серії післяматчевих пенальті:

• Українці Дмитро Медвідь, Максим Войток, Іван Глуцький, Андрій Пашко та Юрій Щериця реалізували пенальті. В Азербайджану Султанов влучив у стійку. Отже, 5:4.