У неділю, 13-го лютого, відбудуться відразу дві гонки, повідомляє 24 канал. На жінок і чоловіків чекають гонки переслідування за результатами спринтів.

До теми Українка Джима через промах втратила медаль Олімпіади

Які шанси у Джими на перемогу

Українська біатлоністка у спринті продемонструвала 8-й результат, що найкращий виступ Джими в сезоні. Українка стартує з відставанням від лідерки Марте Олсбю-Рейселанн в 1 хвилину та 7 секунд.

Від призових місць Юлію на старті будуть відділяти понад 30 секунд. У цьому сезоні на Кубку світу Джима виступила у 4 чотирьох персьютах і тільки одного разу фінішувала у топ-20, посівши 14-е місце в Естерсунді.

У сезоні-2021/2022 Джима демонструє хорошу фізичну форму, проте до Олімпіади в Юлії не клеїлося зі стрільбою. Її точність складає 77,2% – найгірший показник у кар'єрі.

Та в Пекіні українка наче зібралася і подолала психологічні проблеми. Тренер збірної України Урош Велепець говорив, що проблеми зі стрільбою у Джими пов'язані винятково з психологією.


Юлія Джима / Фото biathlon.com.ua

Джима – не фаворитка гонки, але стартова позиція дозволяє їй боротися за медалі. Перемогу українки в гонці букмекери компанії Fabet оцінили коефіцієнтом 55,00.

Щодо фавориток персьюту, то на чергову звитягу Марте Олсбю-Рейселанн у Favbet дають коефіцієнт 1,40. І це не дивно, адже норвежка виграла 4 персьюти в сезоні.

У цьому сезоні потужно виступає шведка Ельвіра Еберг, яка, мабуть, спробує завадити Олсбю-Рейселанн взяти ще одне "золото" в Пекіні. Її перемогу на Олімпіаді букмекери оцінили коефіцієнтом 4,00.

Підручний може повторити успіх 2019 року

Дмитро Підручний прославився тим, що у 2019 році став першим в історії України чемпіоном світу. Дмитро несподівано виграв "золото", випередивши Йоганнеса Бьо. Тепер від Підручного чекають високого результату й на Олімпіаді.

Варте уваги Підручний і Прима у топ-15 спринту на Олімпіаді-2022, Бьо виграв друге "золото" в Пекіні

У суботньому спринті українець продемонстрував 13-й результат і стартуватиме з відставанням 1 хвилина та 18 секунд від все того ж Бьо. На успішному ЧС-2019 Дмитро стартував четвертим з відставанням у 16 секунд.

Підручний, як і Джима, не надто яскраво проводить сезон, але суттєво покращив свої результати на Олімпіаді. У Дмитра хороша фізична підготовка та досить стабільна стрільба.


Дмитро Підручний / Фото НОК України

У букмекерській компанії Favbet шанси Підручного перемогти у гонці переслідування оцінили коефіцієнтом 65,00. Цікаво, що майже відразу після Дмитра стартує його земляк Аретм Прима.

Букмекери також приймають ставки на звитягу Прими, але дають на його перемогу коефіцієнт 150.

На фанатів також очікує велика битва між нестримним Йоганнесом Бьо та Кантеном Фійоном-Має. Обидва виграли по три медалі у Токіо, але в норвежця вже два "золота".

Букмекери вважають Йоганнеса фаворитом гонки переслідування і дають на його перемогу коефіцієнт 1,60. Шанси Фійона-Має на "золото" оцінені коефіцієнтом 2,75.