Оборонець поставив під сумнів кваліфікацію головного тренера.

Читайте також: До "Зорі" перейшов український півзахисник, який виступав за російський "Анжі"

"З приводу Юрія Вернидуба... У кожного тренера свій підхід до футболістів. Якщо у мене буде можливість колись прийняти команду і стати тренером, у мене буде максимально інший підхід у всіх напрямках. Можливо, підхід Вернидуба буду використовувати тільки на приставці у FIFA", – цитує Прийму сайт каналів "Футбол 1/2".

Для італійської Серії А і Серії Б я хороший гравець. Вернидуб сказав мені, що я знизив до себе вимоги, але я з ним категорично не згоден. Згадайте, яка ситуація трапилася в кінці матчу з "Лейпцигом" у кваліфікації до Ліги Європи. Йдуть останні хвилини, вирішується доля путівки в груповий етап Ліги Європи. І тут раптом м'яч потрапляє в руку Віталіку Вернидубу! Це футбол, це життя. Буває, я все розумію. Але тренер не відправляє гравця в дубль. У мене питання: чому? Перед грою з "Маріуполем" я вже знав, що буду замінений після першого тайму, але мене замінили на 43-й хвилині першого тайму. Скажіть на милість, з яким настроєм повинен виходити футболіст на наступну гру?,
– висловив невдоволення футболіст.

Зазначимо, що Василь Прийма та Олександр Сваток не полетіли з командою на навчально-тренувальний збір до Туреччини. Обидва футболісти були переведені в дубль і повинні продовжити кар'єру в інших клубах.

До Туреччини не полетів й Артем Гордієнко. Гравець також переведений до дублюючого складу.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram