За повідомленням луганського клубу, Ігор Чайковський підписав контракт з командою строком на два з половиною роки. Гравець вже проходить збори разом з командою.

Читайте також: "Зоря" відправила в дубль провідного футболіста, який віддав клубу понад 10 років

Варто зазначити, що це вже третій раз, коли Ігор Чайковський виступатиме за "Зорю". Раніше гравець уже виступав у складі "чорно-білих" і провів в "Зорі" загалом 5 років.

Футболіст перейшов в команду в 2010-му році на правах оренди (належав донецькому "Шахтарю"). На початку 2011 року перейшов на правах оренди до маріупольського "Іллічівця", де провів півтора року. Перед початком сезону 2012/13 "Іллічівець" викупив контракт гравця, але вже в кінці серпня 2012 року Чайковський був відданий в оренду до луганської "Зорі". Влітку 2013 року підписав із "Зорею" повноцінний контракт, розрахований на три роки. Влітку 2017 року перейшов до російського клубу "Анжі" з Махачкали.

За весь час Чайковський зіграв за луганчан 155 матчів і забив три голи.

До слова,це вже другий гравець з російського чемпіонату, кий вернувся в "Зорю". Перед тим луганський клуб підписав контракт з нападником Пилипом Будківським, який теж свого часу виступав за "Анжі".