Епізод стався у третій чверті за 3:57 хвилини до кінця. Каррі здійснив дальній кидок, але й той час в залі Smoothie King Center погасло світло. Лідер Ворріорс намагався довести, що він влучив, але арбітри не зарахували цей кидок.

На той час Ворріорс були попереду в рахунку 77:71. А Каррі реалізував 8 з 14 дальніх кидків, набравши 35 очок.

Після цього епізоду гра що у Ворріорс, що у Каррі "не пішла". За 16 хвилин до кінця матчу Каррі набрав лише два очки, реалізувавши один кидок з 11 спроб. Всі шість його дальніх кидків були повз ціль.

Варте уваги Грузинського баскетболіста не пустили в Росію з командою для участі у фіналі Ліги чемпіонів

У підсумку Пеліканс вдалося виграти цей матч.

Варто додати, що Пеліканс та Ворріорс змагаються за потрапляння в плей-офф НБА. Поки краща статистика саме у ГСВ – 33 перемоги у 66 матчах. Пеліканс здобули лише 30 перемог за 66 матчів.