Черговий гол українця

Вже на 21-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Голом відзначився Кенан Кодро. Команди завершили перший тайм із мінімальною перевагою Фехервару на табло 0:1.

Варте уваги Капітан Чорноморця оформив фірмовий гол з дальньої відстані у ворота суперника: відео шедевру

Все йшло до того, що матч завершиться перемогою гостей 0:1. Але Фехервар забив вдруге, результативний удар у свій актив записав українець Іван Петряк.

Вже у компенсований арбітром час лівий вінгер обігрався у стіночку з партнером по команді та подвоїв перевагу команди на табло – 0:2.

Для Петряка цей гол став п'ятим у 16-ти матчах за клуб у сезоні-2021/2022. Також у його доробку дві результативні передачі.

Фехервар завдяки перемозі з 26 очками посідає 4 місце у чемпіонаті Угорщини. До найближчого конкурента Академії Пушкаша відставання у чотири пункти.