Українська зв'язка принесла результат

Фехервар легко пробився у чвертьфінал Кубка Угорщини. Ще до 20-ї хвилини рахунок у матчі був 0:2 на користь гостей. Другий гол забив українець Іван Петряк, повідомляє 24 канал.

До речі Миколенко пропустив матч Евертона через підозру на коронавірус

Успішно зіграла українська зв'язка Петряка та Лєднєва. Богдан зробив класне закидання на партнера по команді, який прийняв м'яч та другим дотиком прицільно пробив у дальній верхній кут воріт Сегеда. Голкіпер не зміг дотягнутись, ідеальний постріл від українського лівого вінгера.

• Петряк за 20 зіграних поєдинків забив 6 голів та зробив 2 асисти.
  • Для Лєднєва цей асист став першою результативною дією у футболці нової команди.

У другому таймі м'яч ще одного разу побував у сітці воріт господарів. У підсумку – 0:3 розгромна перемога Фехервара та путівка в 1/4 фіналу кубкового турніру.

Євген Макаренко зіграв усю зустріч у складі гостей, а Лєднєв та Петряк пішли відпочивати по ходу другої 45-хвилинки.