"Джеко не один в команді"

Оборонець української збірної коротко поділився своїми очікуваннями перед грою з Боснією і Герцеговиною. "Синьо-жовтим" потрібно не дати розігратись головному нападнику у складі суперника Едіну Джеко.

Варте уваги Боснійці хочуть зробити Львів нефартовим містом для України: смілива заява тренера суперника

Підопічним Олександра Петракова потрібно повністю закрити вільні позиції для цього таранного форварда. На думку Миколи Матвієнка, саме гравця італійського Інтера потрібно остерігатись найбільше. Захисник "синьо-жовтої" дружини запевнив, що у складі суперника є ще декілька потужних виконавців, яким потрібно "перекрити кисень на футбольному полі".

Джеко – дуже сильний гравець світового рівня, але не він один там грає. У Боснії і Герцеговини є ще багато футболістів, які виступають на серйозному рівні. Тому ми розбираємо суперника і в цілому, як команду, і окремо таких особистостей, як він,
– розповів Матвієнко.

  • У новому сезоні-2021/2022 Джеко провів на клубному рівні 9 матчів в усіх турнірах, у яких забив 6 голів та віддав 2 асисти.

Україна раніше не грала проти Боснії і Герцеговини. Обидві збірні – принципові суперники за друге місце у групі "D". Перевага українців над суперником склад лише два очки, це навіть не одна перемога.

Перед поєдинком у Львові тренер збірної України Петраков на пресконференції запевнив, що команда без кадрових втрат підходить до матчу. Але вже у день поєдинку наставник заговорив, що ряд виконавців – Едуард Соболь, Віктор Корнієнко, Микола Матвієнко, Сергій Сидорчук, Олександр Тимчик. У футболістів проблеми зі здоров'ям.