На початку своєї промови Швьонтек подякувала організаторам чемпіонату, своєму батьку та команді. Наприкінці виступу 21-річна тенісистка закликала українців залишатись сильними.

Читайте також Українські фанати розкупили усі квитки на ключовий матч Уельс – Україна

Переможна промова Швьонтек на Ролан Гаррос-2022

У статусі переможниці Іга Швьонтек зі сльозами на очах емоційно виступила з промовою на французькій арені. Польська тенісистка не оминула увагою й широкомасштабну війну Росії проти України.

Я хочу сказати щось Україні. Залишайтеся сильними. Адже війна досі триває,
– сказала переможниця цьогорічного Ролан Гаррос.

Після цих кількох слів паризька головна арена чемпіонату здійнялася гучними оваціями. Оплески не вщухали упродовж близько 30 секунд. Після цього Швьонтек продовжила:

Від моменту моєї першої промови у Досі, я сподівалася, що до мого наступного виступу ситуація покращиться… Втім, знаєте, я й далі маю сподівання і намагатимуся підтримувати (Україну – ред. 24 канал),
– підсумувала Швьонтек.

До слова, ще з кінця лютого 2022 року Іга Швьонтек неодноразово й на різних турнірах згадувала і підтримувала Україну та наш народ. Вперше переможну промову зі згадкою про нашу державу тенісистка виголосила 26 лютого у Досі.

Війна все ще триває, і люди страждають. Безліч гравців зняли свої заколки, триває велика дискусія про наступні турніри і очки. Втім справа не в цьому, а в ситуації там (в Україні – ред. 24 канал). Хочу, щоб люди знали про це,
– сказала тоді польська спортсменка.

Додамо, що на усіх турнірах Іга Швьонтек продовжує виступати з заколкою на кепці у блакитно-жовтих кольорах.