Записала своє ім'я в історію тенісу

Ешлі Барті закінчує свою кар'єру у віці 25 років, коли деякі тенісистки у такому віці лише починають досягати високих результатів. Австралійка шокувала своєю заявою усіх фанатів її тенісу.

Читайте також Костюк з перемоги стартувала на престижному турнірі у Маямі

Сумну звістку австралійська тенісистка повідомила в інтерв'ю колишньої тенісистки Кейсі Деллаква, яка є хорошою подругою Барті.

Ешлі зізналась, що більше немає сил змушувати себе виходити на професійний корт. Барті задоволена свою кар'єрою та вдячна тенісу за те, що допоміг втілити її мрії.

У мене більше немає фізичного драйву, емоційного бажання та всього, що потрібно, щоб кинути собі виклик на найвищому рівні. Я виснажена. Я чудово знаю скільки потрібно працювати, щоб добитися від себе максимуму. Фізично мені більше нічого дати. Я віддала цьому прекрасному спорту все, що я маю і дуже цим задоволена. Я дуже вдячна тенісу за все, що він дав. Він втілив усі мої мрії. Але я знаю, що настав час відійти, гнатися за іншими мріями,
– сказала Барті.

Успішна кар'єра Ешлі Барті

  • Ешлі Барті очолювала перший рядок рейтингу WTA протягом 114 тижнів.
  • За кар'єру здобула 15 титулів в одиночному розряді та 12 – у парному. Здобула 305 перемога та зазнала 102 поразки. За кар'єру заробила майже 24 мільйони доларів призових.
  • У фіналі Підсумкового турніру WTA-2019 Барті переграла українку Еліну Світоліну.