Ціль збірної України на Євро-2020

Українська команда залишилась розчарованою після втраченої мирової у грі проти лідера групи С. До поразки додалась ще й травма Олександра Зубкова, яка виявилась серйозною.

Цікаво дізнатись Ярмоленко "напхав" Марлосу за невиразну гру у матчі Нідерланди – Україна: чи виник конфлікт

Після поєдинку оборонець Шахтаря прокоментував гру та розкрив ціль, яку поставили перед собою самі гравці: "Для багатьох з нас це перший великий турнір. З приводу мотивації і впевненості – ми довго до цього йшли і хотіли показувати свій футбол. І місцями непогано виходило.

Ми прагнемо перемагати в кожній грі. Не важливо, чи це товариська гра або ж офіційна. Зараз матч проти Північної Македонії для нас один із найважливіших на цьому етапі, його потрібно виграти обов'язково,
– заявив Матвієнко.

Обороні збірної України слід звернути увагу на ветерана Північної Македонії Горана Пандева, який забив єдиний гол команди у грі проти Австрії. За словами українського захисника, Пандєв – досвідчений гравець, який пограв у хороших командах. Видно його рівень, також форвард відзначається гарними якостями у моментах боротьби за м'яч: "Через вік вже не такий швидкий, але це не заважає йому показувати високий рівень на такому турнірі".

  • Матч другого туру Євро-2020 між Північною Македонією та Україною відбудеться 17 червня у Бухаресті. Початок поєдинку о 16:00.
  • Зараз обидві національні команди пасуть задніх у групі С. Обоє у таблиці мають у своєму активі нуль очок.