У вирішальній чверті за рахунку 103:109 асистент головного тренера Брукліна Девід Вантерпул рукою перервав передачу захисника Вашингтона Спенсера Дінвідді на форварда Кайла Кузьму.

Дивіться також З'ясовували стосунки за допомогою кулаків: під час матчу НБА уболівальники влаштували бійку

Судді не помітили, що тренер Нетс втрутився у гру – бригада арбітрів зарахувала господарям втрату та передала їх супернику право на атаку.

Відео інциденту

"Це повна маячня. Тренери не повинні стояти [біля лінії]. Тобто, якщо це дві хвилини до кінця, то кожен у лізі на ногах. Але на годиннику було [5:42 хвилини], а він стоїть. А тут ще й Стів Неш [головний тренер "Нетс"] блокує огляд для арбітра. Він взагалі нічого не може побачити. Нам дуже не поталанило, але тепер потрібно з цим жити", – сказав Кайл Кузьма.

Турнірне становище

• Бруклін Нетс – третя команда у кар'єрі Вантерпула в НБА: перед цим він працював з Портленд Трейл Блейзерс та Міннесотою Тімбервулвз. У Нетс 48-річний тренер опинився у 2021 році.
  • Завдяки перемозі Нетс йдуть третіми у турнірній таблиці Східної конференції – 28 перемог, 16 поразок. Візардз – восьмі (23 перемоги, 22 поразки).
  • Наступний матч Нетс проведуть проти Сан-Антоніо Спьорс у суботу, 22 січня.