"Це буде на "Донбас Арені" у Донецьку"

Павелко сподівається, що перший матч після війни відбудеться на "Донбас Арені". Він вважає, що це буде найкращим подарунком для вболівальників.

Читайте також Павелко розкрив плани щодо завершення сезону УПЛ

Перший матч після війни? Я впевнений, що це буде довгоочікуваний матч для вболівальників. Я хочу і планую, що це буде на "Донбас Арені" у Донецьку, коли ми звільнимо нашу землю від російських фашистів і повернемось у мирний час,
– наголосив очільник УАФ.

"Звичайно ж, "Донбас Арена" буде, мабуть, найкращим подарунком усім нашим уболівальникам. І, звичайно ж, у Сімферополі на тому стадіоні, де Таврія стала вперше чемпіоном України – я думаю, буде гра у відповідь", – зазначив він.

Павелко не сумнівається у перемозі України. Він наголосив на єдності українців.

"Я впевнений, що це буде найкращий подарунок для всіх наших уболівальників. Я впевнений, що ми всі чекаємо та знаємо, що наша країна переможе. З такими сильними людьми та особистостями, які сьогодні допомагають нашій країні, – у нас єдина команда", – наголосив фахівець.

Також Павелко згадав про президента України Володимира Зеленського. Він висловив слова вдячності главі держави та Збройним силам України.

"Президент Зеленський – найсильніший керівник, який виявляє найкращі якості у світовій політиці та всередині країни. ЗСУ – найкращі та найсильніша армія, які сьогодні показують усьому світу, наскільки можна захищати свою землю. І з нами Бог і за нами правда. І, звісно ж, наші футболісти", – додав Павелко.