Паттерсон: Я дуже поважаю Магучіх

26-річна австралійська легкоатлетка підкорила планку на висоті 2.02 метри. Цього результату вистачило Елеанорі Паттерсон, щоб випередити Ярославу Магучіх у боротьбі за перемогу на чемпіонаті світу-2022у Юджині.

До теми Легкоатлетка Магучіх виграла "срібло" на чемпіонаті світу-2022 зі стрибків у висоту

Чемпіонка світу-2022 відзначила суперництво з українкою та підтримала Ярославу, яка на фоні війни в Україні змогла показати відмінний результат.

Це не було аж надто затяте суперництво. Я дуже поважаю Магучіх. Справді не можу це висловити, тому що вона неймовірна людина та спортсменка. І я не можу уявити себе на її місці через складнощі, які вона змушена долати. Ніхто не має переживати такі моменти – коли не можеш поїхати додому, отримати необхідну підтримку, знати, чи все гаразд з родиною вдома. Я дуже її поважаю,
– заявила Паттерсон.

Боротьби на висоті 2.04 не було, але Елеанора впевнена, що у майбутньому їй прийдеться стрибати ще вище. Адже назвала Ярославу неймовірною стрибункою.

  • Ярослава Магучіх принесла Україні лише другу медаль чемпіонату світу-2022. Першу нагороду здобув Андрій Проценко у стрибках у висоту.
  • Ірина Геращенко зупинилась за крок від п'єдесталу. Італійка Єлена Валортігара показала однаковий результат із українкою у два метри. Але випередила нашу стрибунку за меншою кількістю спроб.