Джерело: Ходят Слухи

Під час інтерв'ю з Усиком блогерка Раміна Есхакзай заявила, що "люди, які провокують зірок та політиків", часто говорять про патріотизм. Відповідно вона запитала, що для Усика патріотизм.

Дивіться також Усик дав "найкоротше інтерв'ю у світі" українською мовою: відео

34-річний боксер відповів, що любить свою країну. Однак, на думку Усика, патріотизмом користуються "брудні люди".

Я вважаю, що патріотизм – це те, за чим ховаються. Прямо бруднулі... Брудні люди, які ховаються за патріотизмом. Я син своєї країни. Я її дуже сильно обожнюю та люблю. Мені пропонували достатньо багато разів і немалі суми, щоб я змінив громадянство – 5-6 країн,
– сказав Усик.

За словами боксера, йому пропонували за зміну громадянства непоганий заробіток. Також він розповів, що угода про зміну громадянства у майбутньому передбачала пристойний заробіток.

Втім, Усик твердо заявив, що планує жити в Україні та розвивати свою країну.

"Я люблю свою країну. Я стараюся розвивати її в різних галузях. Я стараюся у спорті її прославляти – підіймати прапор. Будувати тут бізнес, з якого я буду платити податки державі. Я хочу тут жити і хочу, щоб тут жили мої діти", – резюмував боксер.

Усику не вперше пропонують змінити громадянство

Що відомо про досягнення Усика?

Український боксер у 2012 році став Олімпійським чемпіоном. На професійному ринзі Усику вдалося стати першим українським абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі. Наразі Усик виступає у важкій вазі та прагне битися за титул чемпіона світу.