Цього дня спортсмени будуть змагатися у 13 видах спорту. Загалом вони розіграють 50 комплектів паралімпійських медалей, пише 24 Канал.

Шостий день Паралімпіади-2024 для України

Українські параатлети змагатимуться у турнірах з плавання, стрільби, боччі, настільного тенісу, легкої атлетики, стрільби з лука, фехтування та волейболу стоячи. Загалом 26 наших спортсменів і дві команди візьмуть участь у змаганнях шостого ігрового дня.

10:30. Плавання – чоловіки, 100 метрів на спині, S7 (Шенгур, Богодайко, Трусов)
10:30. Стрільба – чоловіки, 50 метрів, гвинтівка із трьох положень, SH1 (Дорошенко)
10:30. Стрільба – жінки, 50 метрів, гвинтівка з трьох положень SH1 (Щетнік)
10:38. Плавання – чоловіки, 100 метрів на спині, S9 (Божинський)
11:18. Плавання – жінки, 50 метрів батерфляєм, S6 (Гонтар)
11:21. Плавання – чоловіки, 50 метрів на спині, S5 (Семененко)
11:25. Стрільба з лука – 1/16 фіналу, олімпійський лук (Шевченко)
11:34. Плавання – жінки, 50 метрів на спині, S5 (Пойда)
11:45. Настільний теніс – жінки, 1/8 фіналу (Шинкарова)
11:51. Плавання – жінки, 100 метрів вільним стилем, S3 (Мальцева)
12:23. Легка атлетика – чоловіки, 400 метрів, T37 (Райський, Окапінський)
12:30. Настільний теніс – чоловіки, MS9 (Катс, Май)
14:00. Фехтування – жінки (Морквич)
14:30. Бочча – мікст (Україна – Малайзія)
14:30. Фехтування – чоловіки (Сероженко, Дацко)
14:50. Фехтування – жінки (Дьолог, Федота)
15:10. Фехтування – чоловіки (Манько, Демчук)
15:30. Фехтування – жінки (Бреус)
19:00. Волейбол стоячи – чоловіки, відбір, група В (Бразилія – Україна)
19:50. Бочча – мікст (Україна – Колумбія)
19:56. Плавання – чоловіки, 200 метрів комплексним плаванням, SM11 (Чуфаров, Сербін)

Де дивитися Паралімпійські ігри-2024

Офіційним транслятором Паралімпіади-2024 в Україні є Суспільне. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох платформах:

• канал Суспільне Спорт
  • регіональні канали Суспільного
  • сайт Суспільне Спорт
  • ютуб-канал Суспільне Спорт

Онлайн-трансляція змагань Паралімпіади-2024 3 вересня

День на Паралімпійських іграх-2024 завершено!

Збірна України завершила шостий змагальний день на 7-му ряду медального заліку. В активі наших спортсменів 45 нагород: 9 золотих, 15 срібних та 21 бронзова.

Фехтування

Є "бронза"!!! Олена Федота-Ісаєва стала бронзовою призеркою Паралімпіади-2024 з фехтування.

У фінальному поєдинку українка розгромила суперницю з Китаю з рахунком 15:3.

Фехтування

Андрій Демчук поступився у бронзовому фіналі поступився Едоардо Джордану з рахунком 7:15.

Легка атлетика

Наталія Кобзар стала паралімпійською чемпіонкаою у бігу на 400 метрів у класі Т37.

Українка з особистим рекордом виграла забіг, випередивши "нейтральну" росіянку Вікторію Слонову.

Фехтування

Наталія Морквич прикро поступилась у четвертому втішному раунді в один бал суперниці із Грузії 14:15. Українка зупинилась у кроці від бронзового фіналу.

Плавання

Ігор Німченко вперше став призером Паралімпіади-2024. Представник Донеччини на другому місці завершив заплив на 100 метрів батерфляєм у класі S10. Ігор здобув срібну медаль у цій дисципліні.

Плавання

Максим Гаращенко зупинився за крок від п'єдесталу. Український плавець був четвертим на дистанції 200 метрів комплексним у клас SM13.

Олександр Яровий зі світовим рекордом виграв "золото" у штовханні ядра.

Українець двічі оновив рекорд зупинившись на позначці – 17,61 метра. Олександр вперше став паралімпійським чемпіоном.

Максим Коваль з третім результатом здобув "бронзу".

Юлія Шуляр стала паралімпійською чемпіонкою у бігу на 400 метрів у класі Т20. Вона завершила дистанцію на першому місці з особистим рекордом.

Плавання

Данило Чуфаров став срібним призером Паралімпіади. Він був другим у запливі на дистанцію 200 метрів комплексним плаванням у класі SМ11.

Михайло Сербін фінішував четвертим.

Плавання

Українка Ірина Пойда не потрапила п'єдестал на дистанції 50 метрів на спині у класі S5. Параплавчиня фінішувала останньою.

Плавання

Досвідчений Ярослав Семененко був п'ятим на спринтерській дистанції 50 метрів на спині у класі S5.

Плавання

Анна Гонтар зупинилася за крок від подіуму. Українська плавчиня була четвертою на дистанції 50 метрів батерфляєм у класі S6.

Плавання

Юрій Шенгур виборов "золото" Паралімпіади-2024 на дистанції 100 метрів на спині у класі S7. У Андрія Трусова – "срібло", а Євгеній Богодайко фінішував шостим.

Плавання

У вечірній сесії відбудеться сім фіналів у плаванні за участю українських плавців:

Стрільба

Українка Ірина Щетнік завершила виступ у фіналі у стрільбі на 50 метрів із гвинтівки з трьох положень (клас SH1). Наша спортсменка набрала 410.5 балів та посіла підсумкове 6 місце.

Стрілецький спорт

О 17:00 Ірина Щетнік змагатиметься за медалі у стрільбі із гвинтівки з трьох положень (SH1) на відстані 50 метрів.

Андрій Дорошенко посів останнє 8-ме місце у фіналі у стрільбі на 50 метрів із гвинтівки з трьох положень (клас SH1) – 394.0.

Оксана Ботурчук здобула "бронзу" у класі Т12. Це 11-та медаль легкоатлетки у кар'єрі на Паралімпіадах.

Стрільба з лука

Анна-Вікторія Шевченко завершила виступи в 1/8 фіналу. Українка поступилась представниці Монголії Селенгее Демберель з рахунком 2:6.

Плавання

У другому запливі батерфляєм на 50 метрів серед жінок Анна Гонтар посіла третє місце.

Плавання

У першому запливі на спині на 100 метрів серед чоловіків Юрій Божинський став шостим.

12:05, 3 вересня

Плавання

У першому запливі на спині на 50 метрів серед чоловіків Ярослав Семененко став другим. Попереду був лише китаєць Ван Лічао.

Плавання

У другому запливі на спині на 50 метрів серед жінок Ірина Пойда фінішувала другою, поступившись Лу Дун з Китаю.

Плавання

У першому запливі вільним стилем на 100 метрів серед жінок Ангеліна Мальцева показала сьомий результат.

Анна-Вікторія Шевченко переграла Марію Моніку Даса Гусман (Колумбія) в 1/16 фіналу з рахунком 6:2.