У Парижі перевалили за екватор Паралімпійські ігри 2024 року. До вашої уваги, онлайн-трансляція п'ятого ігрового дня змагань у Франції, пише 24 канал.

Україна у п'ятий ігровий день Паралімпійських ігор-2024

У цей день 38 українських паралімпійців братимуть участь у 5 видах спорту. Серед них бадмінтон, плавання, голбол, стрільба та настільний теніс. Всього за п'ятий ігровий день буде розіграно 61 комплект нагород Ігор-2024 в Парижі.

• 9:30. Бадмінтон – жінки, бронзовий фінал, SL3 (Оксана Козина)
  • 10:00. Стрільба – змішані команди, 25 метрів, пістолет, SH1 (Ірина Ляху, Олексій Денисюк)
  • 10:38. Плавання – чоловіки, 400 метрів вільним стилем, S7 (Юрій Шенгур, Андрій Трусов)
  • 10:55. Плавання – жінки, 400 метрів вільним стилем, S7 (Вероніка Коржова)
  • 11:03. Плавання – чоловіки, 50 метрів вільним стилем, S9 (Дмитро Василенко, Юрій Божинський)
  • 11:13. Плавання – чоловіки, 50 метрів на спині, S3 (Денис Остапченко, Сергій Паламарчук)
  • 11:28. Плавання – жінки, 50 метрів на спині S3 (Ангеліна Мальцева)
  • 11:33. Плавання – чоловіки, 100 метрів брасом, SB14 (Василь Крайник)
  • 11:45. Настільний теніс – чоловіки, 1/8 фіналу (Олександр Єзик)
  • 11:49. Плавання – чоловіки, 50 метрів вільним стилем, S13 (Ілля Яременко, Олексій Вірченко, Максим Веракса)
  • 16:00. Голбол – чоловіки, чвертьфінал (Україна – Іран)
  • 18:00. Настільний теніс – чоловіки, 1/8 фіналу (Василь Петрунів)
  • 20:15. Настільний теніс – чоловіки, 1/8 фіналу (Віктор Дідух)
  • 21:45. Настільний теніс – чоловіки, 1/8 фіналу (Максим Ніколенко)

Після чотирьох ігрових днів Україна у своєму доробку має 3 золотих, 10 срібних та 14 бронзових медалей. Сьогодні, національна команда продовжить змагатись за нагороди Паралімпіади-2024. Відкриє день Оксана Козина – бронзовий фінал з бадмінтону.

Де дивитися Паралімпійські ігри-2024

Офіційним транслятором Паралімпіади-2024 в Україні є Суспільне. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох платформах:

Зоя Овсій також взяла "бронзу".

Українка показала результат 14,17 метра, зайнявши третю позицію.

Олександр Литвиненко завоював бронзову медаль.

Найкращим результатом легкоатлета був стрибок на 5,76 метра. У підсумку він посів третю позицію.

Результати зі стрибків у довжину / Скриншот з сайту Паралімпіади

Роман Новак встановив рекорд Європи, однак попри це завершив змагання на 5-тій позиції.

Плавання

Роман Бондаренко фінішував останнім у запливі на 200 метрів вільним стилем.

Ігор Цвєтов приносить Україні ще одне "золото". Він фінішував першим у бігу на дистанції 100 метрів у класі Т35, випередивши двох "нейтральних" спортсменів.

Іван Тетюхін фінішував 6-м. Обидва українці продемонстрували свої найкращі у кар'єрі результати.

Плавання

Другий подвійний подіум за вечір у плаванні. Ілля Яременко та Олексій Вірченко завоювали "срібло" та "бронзу" на 50-метрівці вільним стилем.

Максим Веракса фінішував четвертим.

Плавання

Василь Крайник фінішував останнім 8-м у запливі 100 метрів брасом у класі SB14.

Плавання

Денис Остапченко – чемпіон Паралімпіади-2024 (45,16 с), а Сергій Паламарчук вигриз "бронзу" (50,48 с) у класі S3.

Плавання

Андрій Трусов здобув "срібло" на 400 метрів вільним стилем у плаванні. Юрій Шенгур фінішував останнім 8-м.

Голбол

Україна вперше в історії вийшла у півфінал Паралімпіади у цьому виді спорту! Наша збірна переграла Іран з рахунком 6:3, забивши переможні м'ячі в останні півтори хвилини зустрічі.

У півфіналі Україна зіграє проти Бразилії, яка є чинним паралімпійським чемпіоном. Матч відбудеться 4 вересня.

Українка Оксана Ботурчук (разом з гайдом Микитою Барабановим) пробилася до 1/2 фіналу Паралімпіади-2024 у бігу на 400 метрів у класі Т12. Півфінал для Ботурчук відбудеться сьогодні о 21:43.

Плавання

Мальцева стала 6-ю на 50 метрах на спині у класі S3 (1:17.78)

Плавання

Трусов посів 2-ге місце у запливі на 400 метрів вільним стилем (S7). Час українця 5:16.03, а Шенгур став 4-м, поступившись земляку 4 секундами.

Плавання

У запливах на 50 метрів на спині (клас S3) українці Паламарчук і Остапченко фінішували першими.

Плавання

Божинський фінішував 5-м у запливі на 50 метрів вільним стилем (S9), а у наступному запливі Василенко став 3-м на цій дистанції.

Плавання

Коржова стала 5-ю у запливі на 400 метрів вільним стилем (5:51.62).

Стрілецький спорт

Денисюк посів 10-те місце у кваліфікації змішаної команди (28 м), пістолет, SH1, а Ляху – 13-та (283).

Тріатлон

О 13:35 Аліса Колпакчи виступить у фіналі індивідуальних змагань із тріатлону.

Бадмінтон

На жаль, Козина поступилась представниці Нігерії у бронзовому фіналі – 21:9, 21:9.

Бадмінтон

П'ятий ігровий день на Паралімпіаді-2024 Україна розпочинає з фіналу за бронзову медаль у бадмінтоні.

О 9:30 українська параатлетка Оксана Козина розпочне бронзовий матч проти Мар'ям Боладжі з Нігерії.