Друга нагорода Сербіна

Михайло Сербін та Віктор Смирнов змагались за нагороди на дистанції 200 метрів комплексним плаванням у класі SM11. Перемогу у запливі здобув нідерландець Рогір Дорсман, який встановив новий світовий рекорд.

Оце так Плавець Трусов із світовим рекордом здобув "золото" Паралімпіади-2020

Українці протягом усього запливу тримались серед лідерів, відпустивши вперед лише представника Нідерландів. Сербін додав на фініші та став другим. Це його друга нагорода у Токіо.

Сербін у Японії вже став паралімпійським чемпіоном у запливі на 100 на спині у класі S11. Трійку призерів замкнув японець Утю Томіта.

Смирнов закінчив цю дистанцію на 4-й позиції. Віктор вже має у своєму доробку срібну медаль у запливі на 100 метрів на спині.

Особистий рекорд Цвєтова

Ігор Цвєтов здобув "срібло" у бігу на дистанції 100 метрів у класі T35. Українець на фініші поступився лише представнику Паралімпійського комітету Росії Дмитрію Сафронову.

Третім став теж легкоатлет ПКР Артем Калашян. Цвєтов завершив забіг з найкращим особистим результатом – 11.47.