Палкін: Нам потрібно воювати на всіх напрямках

Гендиректор Шахтаря Сергій Палкін вважає, що дій ФІФА недостатньо. Він вимагає федерацію виключити російський футбольний союз з організації.

Варте уваги Повернулися не всі: 5 представників збірної росії не полетіли додому після матчу в Киргизстані

"Я не знаю, що ще потрібно зробити росії, щоб ФІФА відреагувала належним чином. Весь світ повинен сказати ФІФА: "Хлопці, давайте щось змінимо".

ФІФА діє майже як монополія. Ви не знайдете жодної людини, яка за щось відповідає. Ви не можете знайти людину, яка могла б вам відповісти. Ми не можемо знайти людину, яка могла б сісти з нами за стіл і сказати: "Добре, у вас є проблеми, давайте сядемо разом, вирішимо це і це". Така глобальна організація повинна діяти не так", – зазначив Палкін.

Також директор "гірників" наголосив, що виключення росії з ФІФА допомогло б Україні.

Відсторонення росії від чемпіонату світу з футболу – це тимчасовий акт. Але якби вони, наприклад, виключили росію з ФІФА, то це було б рішення, яке б дійсно допомогло Україні. Це тому, що нам потрібно воювати на всіх напрямках, а не тільки солдатам на полі бою. Це було рішення, якого ми очікували від ФІФА. Але, як відомо, рішення немає,
– додав Палкін.

Футбольні санкції щодо росіян

  • Від початку повномасштабного вторгнення росії до України в лютому російська збірна була відсторонена від участі в офіційних турнірах під егідою міжнародних керівних органів УЄФА та ФІФА.
  • З цієї ж причини росія втратила можливість зіграти на чемпіонаті світу-2021. Вийшовши до кваліфікаційного плей-офф, російській збірній не дозволили зіграти її півфінальний матч проти Польщі.
  • Нещодавно стало відомо, що збірна росії не зможе виступити на чемпіонаті Європи 2024 року з футболу.