Трофей Пічіні називають нагороду найкращому бомбардиру сезону в Ла Лізі. Саме на неї й претендує український гравець Артем Довбик.

Дивіться також Закриють рота європейським грандам: у Жироні відреагували на шалений ажіотаж навколо Довбика

Що кажуть іспанські ЗМІ про Довбика

Про протистояння між українцем Артемом Довбиком та французом Антуаном Грізманном журналісти написали окремо:

"Стадіон "Монтіліві" – це сад Стуані, але з цього сезону – і Довбика. Українець б'є рекорди у своєму першому сезоні в Ла Лізі, і йому не потрібно адаптуватися. Наразі в цьому сезоні він забив 11 голів і є найкращим бомбардиром команди.

Щоб зрозуміти важливість Довбика, достатньо порівняти його з Грізманном, який забив ті ж 11 голів. Француз є орієнтиром для Атлетіко. Звісно, Довбик і Грізманн – не лише бомбардири. Вони також віддають гольові передачі: 4 на рахунку українця і 2 на рахунку француза".

Також у ЗМІ додали, що обидва вийдуть у старті своїх команд, бо в Жироні Довбик цінується більше за Стуані, який почне з лави запасних. Мічел має слабкість до українця і хоче максимально використати його поточну форму, адже він забив 4 голи в 3 матчах.

Журналісти також висловили переконання, що Довбик може стати третім гравцем Жирони, який забиває в 4 і більше матчах Ла Ліги поспіль, після Стуані (5 у листопаді 2017 року) та Таті Кастельяноса (4 у травні 2023 року).

Успіхи Довбика в Жироні

  • Український форвард перейшов до Жирони влітку цього року.
  • Цього сезону він провів за каталонців 17 матчів, у яких забив 11 м'ячів і віддав 4 результативні передачі.