"Моя мета – виграти медаль"

Не встигла українська тенісистка відсвяткувати власне весілля з французом Гаелем Монфісом, як вже скоро полетить на Олімпіаду-2020 у Токіо. У Японію Еліна Світоліна вирушить у чудовому настрої.

Це варто побачити Великий торт та елегантне плаття Світоліної: фото та відео з розкішного весілля з Монфісом

Такі турніру для українки – додаткова мотивація наполегливо боротись та грати ще краще. Олімпійські ігри важливий старт у кар'єрі 26-річної тенісистки. Світоліна пишається виступати під"синьо-жовтим" прапором. Дівчина вже з нетерпіння чекає змагань та намагається підійти до них в ідеальній формі.

Еліна сподівається завоювати медаль та подарувати хороші емоції українцям. У Еліни є чудовий шанс підійнятись на п'єдестал. Багато учасниць відмовились від виступу у Японії.

Для мене грати за країну – особливе відчуття. Моя мета – виграти медаль. Я зроблю все можливе, щоб добре підготуватися. Для моєї країни Олімпіада – велика подія. Там неймовірно підтримують олімпійців, так що для України це дуже важливо, і я обов'язково зроблю все можливе, щоб підготуватися і виграти цю медаль,
– сказала тенісистка.

  • Нагадаємо, що інша українка Марта Костюк пропустить Олімпіаду-2020. У тенісистки травмоване плече, яке не дало 19-річній спортсменці поборотись за нагороди у Токіо.
  • На японській землі Україну також представлятимуть Даяна Ястремська та сестри Кіченок.