Українки підкорили польську землю

На польських килимах українські борчині завоювали аж сім нагород, дві з яких найвищого ґатунку. Чемпіонками Open Poland стали Соломія Винник (до 59 кілограмів) та Ілона Прокопевнюк (до 62 кілограмів), пише 24 канал.

Цікаво дізнатись Україна отримала "золото" чемпіонату світу-2014 у веслуванні після дискваліфікації росії

"Срібло" здобула Оксана Лівач, яка нарешті повернулась на килим після операції на нозі та відновлення. Нагадаємо, що на Олімпіаді-2020 українка зупинилась у кроці від "бронзи" у Токіо.

Ще чотири бронзові нагороди принесли наші дівчата – Лілія Маланчук (до 53 кілограмів) Марія Винник (до 55 кілограмів), Катерина Зелених (до 65 кілограмів) та Анастасія Осняч (до 76 кілограмів).

Жіноча збірна України з боротьби посіла друге місце у загальнокомандному заліку турніру у Варшаві.

Україна на подіумі за підсумками турніру / Фото з фейсбуку Асоціації спортивної боротьби України