Онс Жабер – Марта Костюк 2:0 (7:6, 7:5)

1 годину 55 хвилин тривала гра за путівку у півфінал престижного турніру. На жаль, поєдинок закінчився не так чудово для Костюк, як розпочався, пише 24 канал.

Оце так Прапор, заляпаний кров'ю українців: на Australian Open дозволили виступити росіянам

Початок матчу був повністю за українкою – три поспіль виграні гейми були за Мартою. Рахунок одразу став 0:3. Далі щось пішло не за планом тенісистки з України. Чи то Марта розслабилась, чи то Жабер включилась у гру. Рахунок з 1:4 на користь Костюк став 7:6. Дівчата перевели гру у тай-брейк.

Цього разу Онс взяла три розіграші поспіль, але Марта не опустила руки. У десятому розіграші українка навіть зрівняла до 5:5. Але далі два наступні розіграші стали вирішальними для туніски – 7:5, а за геймами 7:6 на користь Жабер.

Друга партія теж розпочалась із виграного гейму для українки. Але тепер гра була ще рівнішою, аніж на старті першого сету – 3:3, а потім 4:4, 5:5. Боротьба за півфінал була дуже напруженою. Ключовою стала подача Жабер в одинадцятому геймі, коли знову повела у рахунку 6:5.

На жаль, наступна подача Костюк стала для неї програшною та останньою на цьому турнірі. Жабер із брейком виграла гейм та перемогла – 7:5.

Марта Костюк показала чудову гру в Австралії. Тому у підтрибунне приміщення після поразки від Жабер уболівальники та сама суперниця проводжали українку шаленими оплесками.