Олміссум – ХІТ 1:4

Голи: Кустура, 1 – Педяш, 37, 38, Сухов, 39, 39

Вже на старті поєдинок пішов не за планами київського клубу. На першій хвилині Олміссум повів у рахунку 1:0. Цікаво, що попри цілу гору атак мінімальна перевага хорватів трималась аж майже до кінця матчу, повідомляє 24 Канал.

До теми Київський ХІТ сенсаційно зіграв внічию зі Спортінгом у дебютному матчі футзальної ЛЧ – відео

Однак ХІТ видав надпотужну кінцівку зустрічі, забивши чотири голи у період із 37-ї по 39-ту хвилини. Спершу Педяшу для оформлення дубль знадобилось лише дві хвилини. Асистували йому Журба та Жук. А український клуб вперше повів у матчі 1:2.

А вже на 39-й хвилині Сухов теж вирішив не відставати від свого партнера по команді та двічі з одну хвилину засмутив голкіпера Олміссума. Відзначимо, що Сухов є голкіпером київського клубу, який двічі вразив порожні ворота суперника.

Рахунок на табло став вже 1:4. Педяш та Сухов перевернули гру із ніг на голову на користь ХІТа.

У господарів залишалось дуже мало часу, аби відігратись аби забити бодай ще один гол. Фінальний сигнал зафіксував вольову перемогу киян 1:4.

Це дебютна звитяга ХІТа у Лізі чемпіонів, яка достроково вивела киян в Елітний раунд змагань.

Нагадаємо, що у першому турі ЛЧ ХІТ несподівано вигриз очки у Спортінга (2:2).