Згідно з вироком, 57-річний боксер повністю визнав провину і пішов на угоду зі слідством. В результаті олімпійський чемпіон отримав три роки і чотири місяці позбавлення волі, замість 18-річного терміну.

Дивіться також Усик придбав собі "монстра на колесах" після перемоги над Джошуа: фото

Що відомо про арешт Гонсалеса

Пол Гонсалес був арештований ще в грудні 2017 року. Його першою жертвою стала 13-річна дівчинка, яка тренувалася в його секції. Другий жертві було 14-років і вона була його племінницею.

Спочатку олімпійський чемпіон був випущений під заставу в 50 тисяч доларів, які йому зібрали шанувальники його боксерського таланту.

Бабуся однієї з жертв не погоджується з таким м'яким покаранням для насильника і найближчим часом буде подана апеляція. Гонсалес тепер вважається злочинцем на сексуальному грунті 1-го рівня. Таким чином, після звільнення йому доведеться реєструватися як сексуальний злочинець до кінця свого життя.

  • Додамо, що Пол Гонсалес був героєм Олімпіади-1984 Лос-Анджелесі. На шляху до фіналу американець переміг усіх своїх суперників, в тому числі майбутнього олімпійського чемпіона корейця Кім Гван Сона і завоював золоту медаль. Крім того, Гонсалес був визнаний найбільш технічним боксером Олімпійських Ігор.