У допінг-пробі 32-річного Махова був виявлений гормон росту, повідомляють російські ЗМІ.

Читайте також Шприци в роздягальнях: російська лижниця розповіла про жахи на чемпіонатах РФ

Черговий скандал із російським спортсменом

За словами спортсмена, коли до нього навідались допінг-офіцери, він тільки приїхав з Німеччини, де йому робили операцію на спині, шиї та коліні.

Після неї на борця чекала післяопераційна реабілітація, де йому кололи багато різних гормональних препаратів, які відновлюють хрящову тканину.

Як зазначає Махов, це було поза змаганнями, але через те, що всі професіонали, тому ми стоїмо у міжнародному пулі.

Махов звинувачує у цьому лише себе, що не контролював увесь цей процес та препарати, які йому давали.

Ці препарати треба заздалегідь заявляти, а я цього не зробив,
– наголосив борець.

Додамо, що раніше чотири російські спортсмени попались на вживанні заборонених препаратів. Троє росіян, які представляють важку атлетику, а також один волейболіст.

Досягнення Махова

  • Махов – чемпіон Європи.
  • Триразовий чемпіон світу.
  • Заслужений майстер спорту з вільної боротьби.
  • Дворазовий чемпіон світу серед юніорів (2005, 2006).

Допінг-скандал у Росії

  • у вересні 2019 року виконком WADA ініціював розгляд питання про невідповідність Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) міжнародного кодексу у зв'язку з виявленими змінами в базі даних московської лабораторії, яка містить дані перевірки російських спортсменів за період з 2012 по 2015 рік.
  • У грудні виконком Всесвітнього антидопінгового агентства погодився з рекомендаціями комітету щодо відповідності та позбавив РУСАДА статусу. Причина – російська сторона вносила зміни в базу даних Московської лабораторії. Саму лабораторію позбавили ліцензії.
  • Крім того, Росію відсторонили на 4 роки від великих міжнародних змагань (чисті спортсмени зможуть виступати в нейтральному статусі), а також позбавили права проведення великих турнірів протягом 4 років.