Олімпік не припинить існування

Також Каденко в ексклюзивному інтерв'ю розповів, в якій лізі виступатиме Миколаїв, який посів четверте місце в Першому дивізіоні, а також пояснив, хто може замінити миколаївців в разі їх переходу в Другу лігу.

Дивіться також Олімпік офіційно знявся з УПЛ та припинив свою діяльність

ПФЛ України отримала офіційного листа від ФК Олімпік з проханням розглянути можливість виступу донеччан у першому дивізіоні. 13 липня це питання буде детально вивчене і є всі підстави вважати, що відмовившись від суперництва в еліті Олімпік поміняється місцями з Минаєм, який готовий знову грати в класі найсильніших,
– заявив він.

"Також завтра поставимо крапку над "i" й в історії з Миколаєвом, клубне керівництво якого наполягає на переведенні команди в Другу лігу. Швидше за все, ми підемо "містянам" назустріч, і їх в Першому дивізіоні замінить згідно регламенту Кремінь, який посів у минулому сезоні 15 місце і вилетів у Другу лігу", – підсумував Каденко.

  • Зауважимо, Олімпік кампанію 2020/21 завершив на передостанній сходинці і довго стояло питання щодо участі у новому сезоні, адже президента клубу Владислава Гельзіна відсторонили від будь-якої футбольної діяльності на 5 років.