У матчі 21 туру чемпіонату Греції "Олімпіакос" на своєму полі впевнено обіграв АЕК (4:1), за який виступає українець Дмитро Чигринський.

Підопічні Педру Мартінша усі свої чотири м'ячі забили вже в другій половині протистояння. За господарів відзначилися Мохамед Камара (50 хвилина), Костас Фортуніс (72, 87) та Ахмед Хассан (83).

Що стосується АЕКа, то свій єдиний у цій зустрічі гол вони провели вже на третій хвилині. За гостей забив Езікель Понсе.

Після цієї гри "Олімпіакос" залишився на другому місці, але відірвався від третього АЕКа вже на 8 очок.

У наступному матчі "Олімпіакос" зіграє на виїзді проти київського "Динамо" в Лізі Європи. Початок гри о 22:00. Перший поєдинок завершився внічию – 2:2.