Лідеркою медального заліку наразі є Японія, а Україна посідає 35 позицію з однією бронзовою медаллю. 31 липня спортсмени продовжать змагатися за бажані олімпійські нагороди, пише 24 канал.

П'ятий змагальний день

У середу, 31 липня, змагання відбудуться одразу у 26-х видах спорту. З них 11 будуть медальними:

• дзюдо, до 90 кілограмів (чоловіки)
  • дзюдо, до 70 кілограмів (жінки)
  • фехтування, командна щабля (чоловіки)
  • спортивна гімнастика, багатоборство (чоловіки)
  • плавання, 100 метрів вільним стилем (чоловіки)
  • плавання, 200 метрів брасом (чоловіки)
  • плавання, 200 метрів батерфляєм (чоловіки)
  • плавання, 100 метрів вільним стилем (жінки)
  • плавання, 1500 метрів вільним стилем (жінки)
  • стрибки у воду, синхронна вишка 10 метрів (жінки)
  • академічна гребля, парні четвірки (чоловіки)
  • академічна гребля, парні четвірки (жінки)
  • гребний слалом, каное-одиночки (жінки)
  • серфінг (чоловіки)
  • серфінг (жінки)
  • стрільба, трап (чоловіки)
  • велоспорт, BMX-фрістайл парк (чоловіки)
  • велоспорт, BMX-фрістайл парк (жінки)
  • тріатлон, особистий залік (чоловіки)
  • тріатлон, особистий залік (жінки)

Україні виступатимуть на змаганнях зі стрільби (Сергій Куліш), стрибків у воду (Ксенія Байло, Софія Ліскун), плаванні (Олександр Желтяков), парних двійок академічної греблі (Ігор Хмара та Сергій Ковальов), тенісу (Марта Костюк, Надія Кіченок / Людмила Кіченок), парних четвірок академічної греблі (Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд, Анастасія Коженкова), гребного слалому (Вікторія Ус), спортивної гімнастики (Ілля Ковтун, Олег Верняєв) та боксі (Айдер Абдураїмов).

Де дивитися змагання Олімпіади-2024

Змагання Олімпійських ігор в Україні транслюватимуть у прямому ефірі. Офіційним телетранслятором турніру в Парижі в Україні є Суспільне. Безплатно змагання онлайн будуть транслювати одразу на трьох платформах:

• телеканалі Суспільне Спорт
  • регіональних телеканалах Суспільного
  • сайті Суспільне Спорт

Зокрема будуть доступні інформаційно-аналітичні студії. Загалом буде показано по 14 годин змагань із Франції на добу. Включення розпочинатимуться о 10-й ранку за київським часом і триватимуть до опівночі.

Теніс

На жаль, Марта Костюк поступилася Донні Векич. Українська тенісистка буда близькою до півфіналу, але далі проходить хорватка.

Марта Костюк (Україна) – Донна Векич (Хорватія) 1:2 (4:6, 6:2, 6:7(8))

Теніс

Тайбрейк вирішить долю матчу Костюк – Векич.

Теніс

Марта Костюк виграла другий другий сет в матчі проти Векич – 6:2. Рахунок рівний – 1:1.

Триває вирішальний сет.

Теніс

Сестри Кіченок в 1/8 фіналу парного розряду обіграли сіяних американок Даніелль Коллінз та Дезіре Кравчик.

Кіченок Л./Кіченок Н. (Україна) – Коллінс Д./Кравчик Д. (США) 2:1 (3:6, 6:4, 10:7)

В наступному раунді Людмила та Надія зіграють проти восьмої сіяної пари Крістіна Букша / Сара Соррібес Тормо з Іспанії.

Теніс

Перший сет виграє Донна Векич – 6:3. Марта Костюк допустила чимало помилок на старті партії.

Теніс

Марта Костюк взяла три гейми у першому сеті. Рахунок 3:5. Боротьба продовжується.

Теніс

Марта виграла перший гейм на своїй подачі. Наразі Костіюк поступається 1:4.

Теніс

Наразі Марта Костюк поступається суперниці. Після чотирьох сетів Векич веде в рахунку – 4:0.

Теніс

Марта Костюк на Донна Векич на корті. Незабаром розпочнеться чвертьфінальний поєдинок.

Бокс

Айдер Абдураїмов поступився Хав'єру Ібаньєзу Діасу. Судді одноголосно віддали перемогу болгарину. Айдер вибуває з Олімпійських ігор.

Бокс

Судді віддали перший та другий раунд Діазу. Іде вирішальний третій раунд.

Бокс

У ці хвилини проводить свій поєдинок українець Айдер Абдураїмов. Його суперник – болгарин Хав'єр Ібаньєз Діас.

Теніс

О 21:30 розпочнеться матч за участю Марти Костюк та Донни Векич. Тенісистки боротимуться за вихід у півфінал.

Спортивна гімнастика

Українські гімнасти залишилися без медалей у фіналі особистого багатоборства. Іллі Ковтуну не вистачило лише 0,2 бала від третього місця. Олег Верняєв став восьмим.

Дворазова Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва вболіває за Олега Верняєва та Іллю Ковтуна у фіналі особистого багатоборства.

Після трьох вправ Олег Верняєв розташувався на другій сходинці загального заліку багатоборства, а Ілля Ковтун на четвертій.

Українців очікують ще три снаряди: паралельні бруси, перекладина та вільні вправи

Гребний слалом

Перемогу у веслувальному слаломі на каное-одиночках святкувала Джессіка Фокс з Австралії, а срібну та бронзову медалі здобули Олена Лілік (Німеччина) та Іві Лібфарт (США).

Вікторія Ус завершила свій виступ у фіналі веслувального слалому на каное-одиночках. Українка не зуміла покращити свій результат та втратила шанси на медаль. Вікторія пройшла дистанцію за 117,98 секунди та посіла 11 місце.

О 18:30 розпочнеться фінал особистого багатоборства. Українці Олег Верняєв та Ілля Ковтун візьмуть участь у змаганнях.

О 18:25 розпочнеться фінал у веслувальному слаломі на каное-одиночках. За одну з медалей побореться українка Вікторія Ус.

Вікторія Ус вийшла у фінал змагань у веслувальному слаломі на каное, який запланований на 18:25. Українка подолала дистанцію за 114,26 секунд.

Фотографу Жерому Брує вдалось підловити шикарну фотографію Габріеля. Під час виринання з-під хвилі бразилець у польоті продемонстрував великий палець, а на фотографії здається, що атлет наче літає над водою.

Академічне веслування

Дівчата фінішували п'ятими, хоча більше половини дистанції йшли третіми.

Стрибки у воду

Байло та Лискун фінішували 7-ми у фіналі Олімпіади-2024 у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Наші дівчата показали найкращий результат в історії України у цій дисципліні (285,00 бала).

Ігор Хмара та Станіслав Ковальов теж не кваліфікувались до фіналу Олімпійських ігор у Парижі в академічному веслуванні в парній двійці. Український дует посів 5-те місце у півфінальному запливі.

Однак лише перші три позиції із кожного запливу змогли відібратись до фіналу.

Плавання

Олександр Желтяков не відібрався до фіналу Олімпіади-2024 у плаванні на дистанції 200 метрів на спині.

Стрільба

Сергій Куліш кваліфікувався до фіналу Олімпіади-2024 у кульовій стрільбі з гвинтівки з 50 метрів (із трьох положень).

Українець показав 3-й результат у кваліфікації, набравши 592 бали. Куліш позмагається за медалі 1 серпня.

Вже о 12:00 Україна буде змагатись за нагороди у фіналі жіночих синхронних стрибків у воду із вишки 10 метрів.