На спортивних майданчиках атлети будуть змагатися у 20 видах спорту. У дев'яти з них на кону стоятимуть медалі, пише 24 Канал.

Новий день на іграх-2024 для України

Українські спортсмени братимуть участь у шести дисциплінах. Проте жоден із них не матиме можливість виграти нагороду, а тільки змагатиметься за вихід у медальні фінали.

Наша країна буде представлена у гребному спринті (байдарки-четвірки та каное-двійки на 500 метрів), скелелазінні, вільній боротьбі, спортивному скелелазінні та легкій атлетиці (400 метрів з бар'єрами)

Де дивитися Олімпіаду-2024 в Парижі

Офіційним транслятором Олімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне мовлення. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох його платформах:

Вільна боротьба

Оксана Лівач потрапила у втішні сутички Олімпійських ігор у вільній боротьбі. Кривдниця українки Пхогат вийшла у фінал, а тому Лівач отримала другий шанс поборотися за "бронзу".

Легка атлетика

Українка Анна Рижикова не пройшла до фіналу в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Представниця України показала сьомий результат — 55.65 секунд.

Українська бігунка Анна Рижикова сьогодні о 21:05 побореться за вихід у фінал в бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Веслування

Олег Кухарик та Ігор Трунов не пройшли у півфінал у байдарці-двійці на 500 метрів. Їм не вистачило 0,22 секунди до прохідного 4 місця.

Скелелазання

Ярослав Ткачук не вийшов до чвертьфіналу. Він програв лише 0,01 секунди супернику.

Ярослав Ткач вийшов у плейоф у скелелазінні на швидкість з сьомим результатом.

У кожній зі спроб він бив національний рекорд: спершу показав час 5.13 секунд, після чого – 5.11 секунд.

О 14:35 розпочнеться стадія плейоф.

Веслування

Україна пройшла у півфінал у байдарці-четвірці.

Ярослав Ткач розпочинає змагання у кваліфікації на швидкість.

Вільна Боротьба

Оксана Лівач зазнала поразки у чвертьфіналі, однак може поборотися за "бронзу" через втішні сутички.

Вона поступилася представниці Індії Вінеш Пхегот з рахунком 5:7.

Метання списа

Артур Фельфнер не пройшов у фінал.

Євгенія Казбекова зайняла 14-ту позицію у першій частині півфіналу.

Артур Фельфнер провалив першу спробу на старті кваліфікації.

Попереду у нього ще дві спроби. Для виходу у фінал Фельфнер має або виконати норматив (84 метри), або потрапити до топ-12.

Веслування

Олег Кухарик та Ігор Трунов посіли третє місце у заїзді та не змогли напряму кваліфікуватися до півфіналу. Їм доведеться боротися у чвертьфіналі.

Оксана Лівач вийшла до чвертьфіналу Олімпіади-2024.

Вона здолала Актенге Кеунімжаєву технічною перевагою – 10:0.

Веслування

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок пройшли до півфіналу Олімпіади-2024 у каное-двійці на дистанції 500 метрів! Наші спортсменки фінішували другими у своєму заїзді, поступившись лише олімпійським чемпіонкам з Китаю.

Півфінал за їхньої участі відбудеться у п'ятницю, 9 серпня.

Веслування

Українська чоловіча каяк-четвірка не змогла напряму пробитися до півфіналу, посівши у своєму заїзді четверте місце. Тепер наш екіпаж буде добиратися через чвертьфінал (заїзд о 14:10).