Загалом він стане десятим на турнірі. Атлети будуть змагатися у 21 виді спорту, з яких дев'ять будуть з медалями на кону, пише 24 Канал.

Новий день на іграх-2024 для України

Українські спортсмени братимуть участь у семи видах спорту. Три з них можуть принести нашій країні нагороди.

Першим "синьо-жовту" збірну вже о 10:30 представлятиме Павло Коростильов. Він змагатиметься у фіналі зі стрільби зі скорострільного пістолету на 25 метрах.

Також на медаль претендуватиме Вікторія Ус, яка стартуватиме з чвертьфіналу в екстрим-слаломі, а головні ж п'єдестальні надії покладаються на гімнастів Іллю Ковтуна й Олега Верняєва у вправах на брусах.

Де дивитися Олімпіаду-2024 в Парижі

Офіційним транслятором Олімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне мовлення. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох його платформах:

Легка атлетика

Британка Кілі Ходжкінсон стала найкращою у забігу на 800 метрів серед жінок. Вона випередила ефіопку Циге Дугуму та кенійку Мері Мораа.

Баскетбол

Німеччина стала чемпіонкою олімпійського турніру з жіночого боксу 3х3. У фіналі дівчата переграли Іспанію з рахунком 17:16. Третє місце та бронзові нагороди здобули представниці США.

Американка Валері Оллман стала найкращою у метанні диска серед жінок. Срібло дісталось Фен Бінь з Китаю, бронза – Сандрі Елкасевич з Хорватії.

Швед Арман Дюплантіс виграв золоту медаль у чоловічих стрибках з жердиною. Спортсмен підкорив 6,25 метра, залишивши позаду Сема Кендрікса зі США та Еммануїла Караліса із Греції.

Кенійка Беатріс Чебет виграла забіг на 5000 метрів серед жінок. Другою фінішувала її землячка Фаїт Кіп’єгон, але отримала дискваліфікацію. Тому срібло дісталось Сіфан Хассан з Нідерланди, а бронза – Наді Баттоклетті з Італії.

Велоспорт

Велика Британія взяла золоту медаль з велотреку у командному спринті серед жінок. Срібло – у Нової Зеландії, бронза – у Німеччини.

Боротьба

Тетяна Сова не боротиметься у втішних раундах.

Її суперниця Ніші Ніші поступилася представниці КНДР через ушкодження руки.

Гребний слалом

Вікторія Ус не пройшла у півфінал каяк-кросу. Вона фінішувала третьою, а до півфіналу виходять лише топ-2.

Вікторія Ус розпочинає змагання у чвертьфіналі заїзду каяк-кросу на Олімпіаді-2024.

Боротьба

У разі виходу Ніші Ніші до фіналу, Тетяна Сова може потрапити до втішних сутичок.

Боротьба

Тетяна Сова зазнала поразки в 1/8 фіналу.

Вона поступилася представниці Індії Ніші Ніші.

Боротьба

Розпочинаються змагання.

Першою з українок виступить Тетяна Сова у вазі до 68 кілограм.

Спортивна гімнастика

Ілля Ковтун виборов срібну медаль у змаганнях на паралельних брусах. Це друге срібло для України на Олімпіаді-2024.

Олег Верняєв завершив змагання на 8 позиції, припустившись помилки.

Анна Рижикова через втішний забіг пробилась до півфіналу бігу із бар'єрами на 400 метрів. Вікторія Ткачук не кваліфікувалась.

О 12:45 українські гімнасти Олег Верняєв та Ілля Ковтун виступлять у фіналі Олімпіади-2024 у вправах на паралельних брусах.