46-річний наставник може покинути команду через невиконане завдання на першу частину сезону УПЛ та конфлікт із футболістами. Михайло Співаковський анонсує, що відставка може статись вже найближчими днями.

Оце так Срна зробив сміливий прогноз про можливий успіх екстренера Шахтаря у Лізі чемпіонів

Журналіст анонсував відставку

За слова журналіста, керівництво Олександрії поставило завдання перед тренерським штабом на першу частину сезону УПЛ. Команда Юрія Гури повинна була потрапити у трійку лідерів української першості. Натомість клуб після 13 зіграних матчів посідає 5-ту сходинку. Відставання від третього місця складає 6 балів.

Одним із головних кандидатів на крісло, яке ще обіймає Гура є нинішній наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань. Однак про припинення роботи на чолі національної команди мова не йде.

Наразі клуб ніяк не коментує слова журналіста.

  • Юрій Гура працює в Олександрії з 2014 року, а вже у травні 2021-го офіційно очолив головну команду.
  • На чолі команди провів вже 33 матчі.
  • У сезоні-2022/2023 Олександрія під керівництвом Гури здобула 7 перемог при 3 поразках. Ще 3 поєдинки закінчувались мировою.

Головне про тренерську кар'єру Руслана Ротаня

  • Руслан Ротань має досвід роботи, як на клубному, так і на міжнародному рівні. Колишній футболіст Дніпра розпочав свою кар'єру на посаді асистента тренера у донецькому Олімпіку.
  • Із 27 грудня 2018 року очолює молодіжну збірну України. Команда провела під його керівництвом 38 поєдинків.
  • Ротань вивів "молодіжку" у фінальну частину Євро-2023