Подія відбудеться на легендарному італійському треку Adria International Raceway. Це одна з двох трас у світі та єдина в Італії, яка має дозвіл для проведення нічних гонок, її довжина складає 1302 метри.

Перегони, які закривають міжнародний сезон картингу 2021, зібрали рекордну кількість учасників. 208 пілотів у категоріях MINI, OKJ, OK та KZ2 приєдналися до змагань, щоби показати свою майстерність.

Нагадаємо, що Олександр Бондарев – це український пілот, який професійно займається картингом із 5 років та вже встиг здобути перемогу в кількох Чемпіонатах України, а також у міжнародних гонках найвищого рівня. Цього року він дебютував у категорії OK Junior та вперше за свою кар’єру здобув подіум у Світовій серії гонок WSK, а також отримав "бронзу" в Чемпіонаті FIA karting Academy Trophy.

У своїй категорії юний пілот виступить разом із 71 гонщиками з 32 країн світу. Його суперники – це найсильніші світові пілоти, які вже не перший рік виступають у цій категорії.

Партнером Олександра виступає Favbet Foundation, благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, який опікується молодим поколінням та запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку.

Кожного дня молодий гонщик наполегливо працює над втіленням своєї мети — стати першим українським пілотом у Формулі-1.

Бажаємо йому перемогти в цій нелегкій боротьбі!