Український картингіст Олександр Бондарев змагався у категорії OK. Він одразу зайняв лідируючі позиції – перший у Кваліфікації і перший після трьох Відбіркових Хітів.

Дивіться також Український пілот Олександр Бондарев взяв участь у презентації нового боліду Williams

У суботі відбулася боротьба у Префіналі та Фіналі. Перегони проходили під дощем.

Префінал мав захоплюючу битву. Олександр стартував першим, далі коло за колом постійно відбувалася контактна боротьба з суперником, позиції змінювалися, фінішувати вдалося P2. У Фіналі Бондарев продовжив потужну боротьбу, стартував також першим, а фінішував Р3.

Українець здобув третє місце за четвертий етап серії. А за загальним результатом після чотирьох раундів, Олександр здобув друге місце у боротьбі за титул WSK Super Master Series.

Олександр Бондарев

Нагадаємо, що у 2022 році Олександр виграв титул чемпіона WSK Super Master Series у категорії OK Junior. У 2024 році це дебютний сезон українця у категорії OK, Бондарев зарекомендував себе одразу як сильного та професійного пілота. Наразі він готується до змагань у чемпіонаті Європи, які розпочнуться вже наприкінці березня.

Партнером Олександра Бондарева виступає благодійний фонд Favbet Foundation, що займається становленням молодого покоління, підтримуючи ініціативи в сфері освіти, здоров’я і спортивного розвитку.