Слідом за "Говерлою" і "Дніпром" представники Південної Пальміри переграли "Черкаські Мавпи". До заключної чверті у приматів залишались шанси на успіх.

Та після останньої перерви одесити перекидали гостей відразу 19 очками. Саме стільки пунктів у четвертій десятихвилинці в кільце черкащан спрямував Кривич. Загалом заробивши 22 очки Ростислав і став найрезультативнішим у матчі. У підсумку 100:75 – 14-та у сезоні перемога "Одеси".

У іншому матчі ігрового дня "Будівельник" на останніх секундах ледь втримав два очки переваги над "Кривбасбаскетом". 94:92 за киянами.

Непроста та все ж перемога допомогла гладіаторам повернутись на верхній рядок турнірної таблиці Суперліги. Другий "Донецьк", третій "Хімік". Одеса змусила маріупольський "Азовмаш" посунутись до п'ятої сходинки.