Як виявилося, російська армія обстріляла район, де тривалий час проживав Сергій Сидорчук. Капітан Динамо прокоментував цинічний вчинок росіян.

До теми Росія 7 ракетами вдарила по багатоповерхівках Запоріжжя: все, що відомо про руйнівні прильоти

Сидорчук: Ранок починається з жахливих новин та фото рідних місць

"Це мій двір. Чи так я уявляв собі його у майбутньому, коли ходив тут малим щодня? Я мріяв, що у 2022 році тут будуть хмарочоси, супергерої й електрокари. Хмарочосів нема, бо все руйнується ворогом. Але будуть, коли ми переможемо та відбудуємо усе.

Супергерої є. Це наші ЗСУ. Та електрокари. Попри затуманення розуму у їх виробника. Хоча я б хотів, щоб і він побачив ці кадри сьогодні", – зазначив Сидорчук.

Також футболіст національної команди пригадав повернення росіян та білорусів до змагань піл егідою IBA. Він наголосив, що спорт наразі не може бути поза політики.

І в момент, коли ранок починається з жахливих новин та фото рідних місць, я бачу, як представники країни-вбивці повертаються у бокс. Спорт поза політикою? Серйозно? Я б теж дуже хотів бути поза політикою. І думав колись, що був. Це дуже зручно. До першої сирени, до перших сліз твоєї дитини, бо їй страшно, до першої ракети над головою та першої ракети у твоєму дворі. Запоріжжя, болить,
– додав Сидорчук.