Оболонь – Чорноморець 1:1

Голи: Краснопір, 74 – Штогрин, 84

На полі зійшлись команди із другої частини турнірної таблиці УПЛ. Команди хоч і розписали нічию 1:1, але якщо дивитись на статистику, то тут повинна була бути розгромна перемога Оболоні. Але "моряки" дотерпіли та вигризли один бал на виїзді, передає 24 Канал.

Оце так Травма Зубкова та складний старт "гірників": Шахтар втратив очки в Олександрії

У першій половині зустрічі забитих голів не було. За те двічі команди відзначились у другому таймі.

На 74-й хвилині господарі скористались помилками захисту Чорноморця. М'яч із флангу дійшов до центра штрафного, де атаку Оболоні результативно закінчив Краснопір – 1:0.

Рівно через 10 хвилин гості зрівняли рахунок у поєдинку. Штогрин найкраще зіграв на другому поверсі після подачі з кутового та вирвав для своєї команди мирову – 1:1. Цікаво, що це був перший удар по воротах в матчі від одеського клубу. І став останнім.

Відео обох голів у матчі

Натомість як не старались господарі, але потішити своїх уболівальників на трибунах не змогли. Футболісти Оболоні завдали 20 ударів, 7 з яких були у рамку воріт одеського клубу.

• Після нічиєї Чорноморець набрав 23 бали та йде на 9-му місці у таблиці УПЛ.
  • Оболонь із 15 очками посідає 14-ту позицію. А це зона вибування Прем'єр-ліги.