Матч між Марселем, за який виступає Маліновський, та Монако росіянина Головіна відбувся ще в суботу, 28 січня. Гра закінчилася внічию 1:1. Маліновський вийшов у старті та відіграв майже увесь матч – був замінений на 86-й хвилині.

Детальніше Маліновський з Марселем відібрали очки у прямого конкурента за місце в ЛЧ: відео голів

Головін же відіграв весь матч. І в одному з епізодів йому добряче дісталося від суперника. А також від українського коментатора матчу, який і відправив росіянина "на болота".

Та вже на наступний день мережею почали ширити кадри з трансляції, на яких Маліновський обіймається з Головіним після матчу.


Руслан Маліновський та Алєксандр Головін після матчу

Такі фотографії обурили мережу. Адже обійми з росіянами під час війни є доволі ганебним вчинком.

Ясна річ, що цим одразу і скористалася російська пропаганда. Там почали говорити про "повагу" та інші слова, значення яких росіяни навряд чи знають.

Сам Маліновський тоді жодним чином не відреагував на цю ситуацію. Тож замість нього почала відповідати його дружина Роксана.

"Він не обіймався, а перетнувся з ним на полі після гри, гравець Монако елементарно привітався, Руслан відповів. Нічого такого я не бачу. До того ж позиція гравця нам стала відома. Це його особиста справа, висловлюватися публічно чи ні, нам це байдуже", – написала Роксана Маліновська.

Але вболівальників мало задовільнила така реакція. Тож після цього Роксана Маліновська опублікувала ще один сторіс, де звинуватила футбольні пабліки в соцмережах в хайпуванні.

"Ви тут в інстаграмних пабліках ворожите своїми ж футболістами і розводите бруд серед населення, розпалюючи ненависть один до одного. Кому дуже цікаво, знайдіть краще відео цього моменту. А тим, що ви розводите бруд в коментарях, тільки допомагаєте цим публікам пропіаритися за рахунок чужого імені", – написала Роксана Маліновська.

От тільки на відео видно не лише те, що Маліновський обійнявся з Головіним, але й перекинувся декількома словами з ним.