У неділю, 20 червня, відбулися перші матчі останнього туру групового етапу Євро-2020. Програма третього туру була відкрита поєдинками групи A.

До теми За крок від плей-офф: анонс вирішального матчу Євро-2020 Україна – Австрія

Збірна Італії задовольнилася мінімальною перемогою у поєдинку проти Уельсу. Перемогу "скуадрі адзуррі" приніс точний удар Матео Пессіни. Хоча італійці догравали матч у більшості, але не втілили свою перевагу в другий гол.

Італія виграла всі три матчі на Євро-2020. Підопічні Роберто Манчіні забили 7 голів та не пропустили жодного м'яча. В 1/8 фіналу Італія зіграє 26 червня у Лондоні на стадіоні "Вемблі" проти команди, яка посяде друге місце в групі B.

• Наразі другу сходинку у групі B утримує збірна України, яка 21 червня зустрінеться з Австрією.

У паралельному матчі дня зустрічалися збірні Швейцарії та Туреччини. Якщо турки завчасно вилетіли з Євро, то швейцарці намагалися пробитися у плей-офф.

Швейцарія здобула впевнену перемогу 3:1, але не змогла випередити Уельс за додатковими показниками. Валлійська збірна посіла друге місце в групі.

Тепер швейцарцям потрібно надіятися на те, щоб пробитися в 1/8 фіналу як найкраща команда, що посіла третє місце.

• До того участь в 1/8 фіналу собі гарантували збірні Нідерландів та Бельгії.

У Франції відбувся 7 етап Формули-1 сезону-2021. Важливу перемогу здобув пілот Red Bull Макс Ферстаппен.

Стартувавши з першого місця, Ферстаппен втратив лідерство на перших метрах дистанції через помилку. Завдяки більш швидкому піт-стопу Макс повернув собі перше місце.

Але на цьому стратегія для пілота Red Bull не було завершена: Макс несподівано пішов на другий піт-стоп та втратив лідерство.

Під кінець гонки йому вдалося наздогнати лідерів. Спершу Ферстаппена без боротьби пропустив його партнер по команді Серіхо Перес. Після цього Макс пройшов Валттері Боттаса, а за два кола до кінця гонки й Люїса Хемілтона.

Завдяки перемозі Ферстаппен очолює залік пілотів, а Red Bull лідирує у Кубку конструкторів.