У 2013 році Каретник перебрався до Росії, де виступав за низку місцевих клубів. Після 24 лютого футболіст приїхав до України, а 1 жовтня підписав контракт з Полтавою, яка виступає у Першій лізі.

Читайте також Лунін отримав за комірець від Осасуни у дебютному матчі сезону за Реал: відео пропущеного голу

Каретник: Паспорт просто знищив

Футболіст зізнався, що отримав російське громадянство у 17 років. За словами Сергія, це було більше не його рішенням, а людей, які займалися його кар'єрним поступом.

Так, після початку повномасштабної війни я написав заяву, а паспорт просто знищив! До речі, викликали мене до поліції в Лубнах. Мене перевіряли. Вивчали мій телефон, всі переписки в ньому. Та мені приховувати не було чого. Думаю, я не єдиний, хто через це пройшов,
– сказав футболіст.

Каретник також розповів про допомогу українським військовим.

"Звичайно, допомагаю, як і будь-який нормальний громадянин України. Адже, як я вже писав на сторінці в інстаграмі, завдяки ЗСУ ми можемо жити тут, у Полтаві чи інших регіонах України, і займатися футболом. Взагалі моя родина (тато, мама, сестра) ніколи не залишалися осторонь. Ми і донатили на різні благодійні фонди, долучилися до збору на "народний байрактар" і допомагали переселенцям із тимчасово окупованих територій речами. Лише допомагаючи армії і волонтерам усіма можливими способами Україна зможе здобути перемогу в цій війні!" – розповів гравець.

Що відомо про футболіста

  • У Росії футболіст виступав за Кубань, Анжи, брянське та владивостоцьке Динамо.
  • Каретник є уродженцем Полтавщини та вихованцем київського Динамо.