Нива – Карпати 0:1

Гол: Чачуа, 81

Львівський клуб стартував у Першій лізі з розгромної перемоги над ФСК Маріуполь – 3:0. Тернопільська Нива розписала мирову 1:1 з Діназом, пише 24 канал.

Дивіться також Дерусифікація Одеси: Чорноморець оновив трибуну на рідному стадіоні – фото

Складний поєдинок видався для обох команд. Клуби обмінялись небезпечними моментами на старті поєдинку, після чого гра дещо заспокоїлась.

Захист Ниви зіграв дещо ненадійно, вибивши м'яч точно на Чачуа, але Амбросій пробив вище воріт. Господарі першими могли розмочити нулі на табло. Але голкіпер "левів" Льопка впевнено зіграв у рамці воріт після удару головою від Козака.

Карпати відповіли схожим моментом. Цього разу м'яч після удару від Таранухи пролетів над поперечиною.

Андрій Тлумак провів серйозну розмову у перерві, адже після відпочинку карпатівці заграли активніше. Однак серія кутових не привела до гола.

Приймак розрядив свою гармату – Механів був на місці. Когут, який з'явився із лави запасних, міг забивати. Але м'яч вже з порожніх воріт виніс захисник Ниви.

На 81-й хвилині Карпати таки відкрили рахунок 0:1. Приймак головою після вкидання з ауту від Галенкова скинув прямо на Чачуа. Амбросію нічого не залишалось, як вразити ворота Ниви.

Господарі влаштували справжній фінальний натиск на ворота Льопки, але не змогли бодай вирвати нічию. Потужний удар над поперечиною від Ниви став останнім момент у матчі. Карпати вирвали першу виїзну перемогу 0:1.

• У групі "А" було зафіксовано дві мирові. Маріуполь зіграв внічию із Прикарпаттям (1:1), а Буковина та Діназ не виявили сильнішого (0:0). Полісся перемогло у дербі Епіцентр (1:2).
  • У групі "В" Кремінь, Металург та Оболонь святкували перемоги над Скоруком (3:1), ЛНЗ (2:1) та Полтавою (2:1) відповідно. Ще один матч Гірник-Спорт – Чернігів був перенесений.