Футболісти збірних Німеччини та Угорщини вийдуть на футбольне поле стадіону "MHPArena" у Штутгарті. Стартовий свисток головного арбітра матчу Данні Маккелі (Нідерланди) пролунає о 19:00 (за київським часом), пише 24 Канал.

До теми Німеччина йде за другою перемогою: чи зможе Угорщина відібрати очки у господарки Євро-2024

Різний старт на Євро-2024 від обох збірних

Обидві збірні вже провели свої перші поєдинки на Євро-2024 з футболу. Національній команді Німеччини вдалось із дуже впевненої перемоги стартувати на домашньому турнірі. Підопічні Юліана Нагельсманна проїхали по супернику із Шотландії у матчі-відкритті чемпіонату Європи 14 червня. Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу "бундестім" 5:1.

Єдиний гол у шотландців забили навіть не вони. Автогол у свої ворота записав центрбек мадридського Реала та збірної Німеччини Антоніо Рюдігер.

Угорщина ж не змогла впоратись із Швейцарією 1:3.

Де дивитись матч Німеччина – Угорщина

У прямому ефірі протистояння Німеччина – Угорщина покаже медіасервіс MEGOGO, який транслює усі матчі чемпіонату Європи-2024 з футболу.

На жаль, цей матч уболівальники не зможуть переглянути на місцевих телеканалах Суспільного. Гра Німеччини проти Угорщини не потрапила у перелік 22-х зустрічей Євро-2024, які покаже цей мовник.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку. За перебігом подій у матчі можна буде стежити безпосередньо у цій новині.

Німеччина – Угорщина 2:0

Голи: Мусіала, 22, Гюндоган, 67

Німеччина: Нойєр, Міттельштедт, Та, Рюдігер, Кімміх, Кроос, Андріх, Вірц, Гюндоган, Мусіала, Хаверц.

Угорщина: Гулачі, Салаї, Орбан, Ланг, Керкез, Шефер, Надь, Болла, Шаллаї, Собослаї, Варга.

Відеоогляд матчу Німеччина - Угорщина

Дивіться найкращі моменти поєдинку 2-го туру в групі А на ЧЄ-2024

Кінець матчу

Арбітр сповістив про завершення поєдинку. Німеччина впевнено перемагає Угорщину з рахунком 2:0. Підопічні Нагельсманна продовжують переможну ходу на Євро-2024, гарантувавши вихід в плей-оф.

90 хвилина

Арбітр додав три хвилини.

90 хвилина

Гаряче у володінні Ноєра. Німці відбилися від небезпечної атаки угорців. Захисники вибили м'яч з лінії воріт.

88 хвилина

Марко Россі намагається врятувати матч замінами.

20:47, 19 червня

87 хвилина

Небезпечна атака у виконанні Бундестіму. Фюллькруг пробив головою після навісу Кімміха, але повз ворота.

84 хвилина

Герой матчу Ількай Гюндоган залишив поле. В гру вступив Деніз Ундав..

81 хвилина

Невдала спроба забити гол у виконанні Фюріха. М'яч пролетів значно вище воріт.

76 хвилина

Подвійна заміна в угорців: Жолт Надь та Мартін Адам замінили Бендегуза Болла та мілоша Керкеза.

74 хвилина

Шикарний момент у Сане. Голкіпер угорців Гулачі неймовірним сейвом відбив м'яч.

72 хвилина

Подвійна заміна у виконанні Нагельсманна. На полі з'явилися Емре Джан та Кріс Фюріх, які замінили Андріха та Мусіалу.

67 хвилина

ГООООЛ!!! Німеччина подвоює перевагу! Ількай Гюндоган скористався своїм шансом після пасу Максимільяна Міттельштадта. В активі Гюндогана гол+пас в матчі. 2:0 – на користь Німеччини.

Відео голу

64 хвилина

Заміна в угорців. Адам Надь залишив поле. Його місце зайняв Ласло Кляйнгайслер.

60 хвилина

Супермомент у Варги (Угорщина). Форвард пробив головаю після флангового навісу Шаллая.

58 хвилина

Перші заміни у Німеччини: Вірц та Гаверц залишили поле, їх замінили Фюллькруг та Лерой Сане.

55 хвилина

Чудовий момент у Німеччини. Тоні Кроос пробивав у кут воріт, але голкіпер угорців впорався.

54 хвилина

Німеччина продовжує тиснути на суперника. Ешелонований захист угорців відбивається.

50 хвилина

Непоганий прохід у виконанні Шафера (Угорщина). Проте захисник Німеччини ліквідував загрозу.

46 хвилина

Рюдігер пробив здалеку. М'яч вилетів на кутовий.

Початок другого тайму

Гра поновилася. Очікуємо продовження яскравої гри у виконанні обох команд.

Чарівні вболівальниці Бундес-машини.

Кінець першого тайму.

Команди пішли на перерву. Німеччина переважає дуже незручного суперника. Угорщині під силу створити сенсацію, якщо Бундестім не збільшить свою перевагу. Рахунок 1:0 на користь Німеччини.

45+2 хвилина

Угорці забивають. Шаллай відправив м'яч до сітки воріт. Проте арбітр зафіксував офсайд.

45 хвилина

Арбітр додав дві хвилини.

44 хвилина

Потужний удар у виконанні Мусіали. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

42 хвилина

Дуже невдалий удар у виконанні Вірца. М'яч полетів високо над поперечиною.

38 хвилина

Слаломний прохід Мусіали завершився нічим. Захисники Угорщини вибили м'яч.

34 хвилина

Підопічні Нагельсманна контролюють гру, але угорці відповідають дуже гострими контратаками.

26 хвилина

Ноєр витягує мертвий м'яч та рятує Німеччину після удару Собослая. Дуже ефектний сейв ветерана!

24 хвилина

Угорці апелюють. Проте арбітр після перегляду ВАР вказав на центр поля.

22 хвилина

ГООООЛ!!! Забиває Мусіала. Гюндоган не виключився з боротьби та поборовся за м'яч. Півзахисник відпасував назад на Мусіалу, який відправив м'яч у сітку воріт.

Відео голу

20 хвилина

Гра дещо заспокоїлася. Німеччина методично розхитує захист Угорщини.

15 хвилина

Гра на зустрічних курсах. Шаллай пробивав з меж штрафного майданчика, але захист Німеччини – бетон.

12 хвилина

Небезпечний кутовий у виконанні Німеччини. Андріх потужно пробив, але захисники угорців заблокували удар.

11 хвилина

Гаверц протис Віллі Орбана та пробив з кількох метрів. М'яч вилетів на кутовий.

7 хвилина

Болла (Угорщина) ледь не забив у ворота німців. Дуже жвавий початок у виконанні угорців.

5 хвилина

Перший удар в площину воріт Угорщини у виконанні Бундестім. Кай Гаверц пробив по центру, але голкіпер був готовий до удару.